Ottilie – Висечки лустер со 3 сијалици
   Ottilie – Висечки лустер со 3 сијалици
   Ottilie – Висечки лустер со 3 сијалици

   Ottilie – Висечки лустер со 3 сијалици

   Напиши рецензија (0)
   2.790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ottilie – Висечки лустер со 3 сијалици

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 3

   Димензии: ш:2000/мм (Висината се регулира)

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 3 x 20w

   Боја: Црна, Никел

   Напон: 220-240V

   54038-3H
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ottilie – Висечки лустер со 3 сијалици

   16 други производи во иста категорија:

   Ottilie – Висечки лустер со 3 сијалици

   2.790 ден.
   со ДДВ