Fabia – бел лустер 1xE27
   Fabia – бел лустер 1xE27
   Fabia – бел лустер 1xE27
   Fabia – бел лустер 1xE27
   Fabia – бел лустер 1xE27

   Fabia – бел лустер 1xE27

   Напиши рецензија (0)
   1.690 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Fabia – бел лустер 1xE27

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: Е27

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:130 в:1000 /мм (Висината се регулира)

   Материјал: Метал

   Јачина: Max 1 x 40w

   Боја: Бела, дрво

   Напон: 220-240V

   OL213008/WH

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Fabia – бел лустер 1xE27

   16 други производи во иста категорија:

   Fabia – бел лустер 1xE27

   1.690 ден.
   со ДДВ