Varus – Единечен лустер 1xE27, f250
   Varus – Единечен лустер 1xE27, f250
   Varus – Единечен лустер 1xE27, f250
   Varus – Единечен лустер 1xE27, f250
   Varus – Единечен лустер 1xE27, f250

   Varus – Единечен лустер 1xE27, f250

   Напиши рецензија (0)
   4.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Varus – Единечен лустер 1xE27, f250

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: E27

   Број на сијалици: 1

   Димензии: ш:250  в:1200 /мм (Висината се регулира)

   Материјал: Метал, Стакло

   Јачина: Max 1 x 40w

   Боја: Никел

   Напон: 220-240V

   15862
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Varus – Единечен лустер 1xE27, f250

   16 други производи во иста категорија:

   Varus – Единечен лустер 1xE27, f250

   4.190 ден.
   со ДДВ