Лустер Евгенија
   Лустер Евгенија
   Лустер Евгенија
   Лустер Евгенија

   Лустер Евгенија

   Напиши рецензија (0)
   790 ден.
   1.050 ден.
   Заштеди 260 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   За оние од вас кои бараат плафонско светло  за комплетирање на декорацијата на вашиот простор, моделот Евгенија е идеалното решение. Квалитетна светилка, со посебен дизајн.

   Спецификации

   - Боја: Црна - бронзено античка

   - Градежен материјал: ABS - Поликарбонат

   - Метод на осветлување: дифузно

   - Тип на светилка: E27

   - Светилката не е вклучена во цената

   Димензија на производот

   D30 - Висина: 14,5см

   Вкупна висина: 62 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации

   - Боја: Црно - бронзено античка

   - Градежен материјал: ABS - Поликарбонат

   - Метод на осветлување: дифузно

   - Тип на светилка: E27

   - Светилката не е вклучена во цената

   Димензија на производот

   D30 - Висина: 14,5см

   Вкупна висина: 62 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   147-000011
   200 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Евгенија

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Евгенија

   790 ден.
   1.050 ден.
   Заштеди 260 ден.
   со ДДВ