Лустер Лофти
   Лустер Лофти
   Лустер Лофти
   Лустер Лофти
   Лустер Лофти

   Лустер Лофти

   Напиши рецензија (0)
   690 ден.
   1.050 ден.
   Заштеди 360 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Подобрете ја естетиката на вашиот простор со избирање светилки со стил. Лофти ги комбинира естетиката и квалитетот и сигурно ќе вдахне свежина во вашиот простор.

   Спецификации:

   Материјал: ПП конструкција специјално дизајнирана за тешки светилки.

   Боја: Црна со златни детали.

   Тип на сијалица E27-20W која не е вклучена во пакувањето.

   Димензии на производот:

   Должина: 18 см

   Ширина: 18 см

   Вкупна висина: 56 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Подобрете ја естетиката на вашиот простор со избирање светилки со стил. Лофти ги комбинира естетиката и квалитетот и сигурно ќе вдахне свежина во вашиот простор.

   Спецификации:

   Материјал: ПП конструкција специјално дизајнирана за тешки светилки.

   Боја: Црна со златни детали.

   Тип на сијалица E27-20W која не е вклучена во пакувањето.

   Димензии на производот:

   Должина: 18 см

   Ширина: 18 см

   Вкупна висина: 56 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   147-000129

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Лофти

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Лофти

   690 ден.
   1.050 ден.
   Заштеди 360 ден.
   со ДДВ