Лустер Селиа
   Лустер Селиа
   Лустер Селиа
   Лустер Селиа
   Лустер Селиа

   Лустер Селиа

   Напиши рецензија (0)
   1.290 ден.
   1.720 ден.
   Заштеди 430 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Дајте му бохо шмек на вашиот дом со Селиа. Нејзиниот оригинален дизајн ќе го истакне вашиот декор и ќе му даде нов изглед.

   Спецификации:

   Тело на светилката изработено од метал, високо отпорно на абење. Абажурот има украсен кабел специјално направен за издржливо осветлување.

   Достапен во црно-беж боја.

   Користи светилка E27 60W која не е вклучена во пакувањето.

   Димензии на производот:

   Должина: 30 см

   Длабочина: 30 см

   Висина: 54 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Дајте му бохо шмек на вашиот дом со Селиа. Нејзиниот оригинален дизајн ќе го истакне вашиот декор и ќе му даде нов изглед.

   Спецификации:

   Тело на светилката изработено од метал, високо отпорно на абење. Абажурот има украсен кабел специјално направен за издржливо осветлување.

   Достапен во црно-беж боја.

   Користи светилка E27 60W која не е вклучена во пакувањето.

   Димензии на производот:

   Должина: 30 см

   Длабочина: 30 см

   Висина: 54 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   147-000097
   200 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Селиа

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Селиа

   1.290 ден.
   1.720 ден.
   Заштеди 430 ден.
   со ДДВ