Лустер Соник
   Лустер Соник

   Лустер Соник

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Модерен геометриски лустер, висококвалитетен и издржлив, со метални елементи, идеален за елегантно обновување на естетиката на вашиот простор.

   Спецификации:

   Материјал: Метал - Стакло

   - Боја: златна

   - Користи 1 светилка E27 1X40 W 50/60 Hz 220-240V

   - Светилката не е вклучена во пакувањето.

   Димензии на производот: Φ20x80cm.

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модерен геометриски лустер, висококвалитетен и издржлив, со метални елементи, идеален за елегантно обновување на естетиката на вашиот простор.

   Спецификации:

   Материјал: Метал - Стакло

   - Боја: златна

   - Користи 1 светилка E27 1X40 W 50/60 Hz 220-240V

   - Светилката не е вклучена во пакувањето.

   Димензии на производот: Φ20x80cm.

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   099-000112
   198 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Соник

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Соник

   1.990 ден.
   2.590 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ