Лустер Тексас
   Лустер Тексас
   Лустер Тексас
   Лустер Тексас

   Лустер Тексас

   Напиши рецензија (0)
   2.490 ден.
   3.290 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Модерен геометриски лустер, висококвалитетен и издржлив, со метални елементи, идеален за елегантно обновување на естетиката на вашиот простор.

   Рамка: Метално дрво со јаже

   Големина: 50x8,5x59,5

   Прилагодлива висина

   Тип на сијалица: E 27 Max 60 W

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модерен геометриски лустер, висококвалитетен и издржлив, со метални елементи, идеален за елегантно обновување на естетиката на вашиот простор.

   Рамка: Метално дрво со јаже

   Големина: 50x8,5x59,5

   Прилагодлива висина

   Тип на сијалица: E 27 Max 60 W

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   099-000009
   200 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Тексас

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Тексас

   2.490 ден.
   3.290 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ