Лустер Чикаго
   Лустер Чикаго
   Лустер Чикаго
   Лустер Чикаго

   Лустер Чикаго

   Напиши рецензија (0)
   2.490 ден.
   3.290 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Спецификации:

   Висококвалитетна рамка изработена од метал и дрво.

   Вклучува украсно јаже.

   Достапен во орев - црна боја со детали во бронзена боја.

   Погоден за E27 светилки кои не се вклучени во пакувањето.

   Димензии на производот:

   Должина: 40 см

   Ширина: 15 см

   Висина: 60 ​​см

   Висина: 18 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации:

   Висококвалитетна рамка изработена од метал и дрво.

   Вклучува украсно јаже.

   Достапен во орев - црна боја со детали во бронзена боја.

   Погоден за E27 светилки кои не се вклучени во пакувањето.

   Димензии на производот:

   Должина: 40 см

   Ширина: 15 см

   Висина: 60 ​​см

   Висина: 18 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   193-000005
   200 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Чикаго

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Чикаго

   2.490 ден.
   3.290 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ