Лустер Фиона
   Лустер Фиона
   Лустер Фиона
   Лустер Фиона
   Лустер Фиона

   Лустер Фиона

   Напиши рецензија (0)
   2.490 ден.
   3.290 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Спецификации:

   - Висококвалитетна метална рамка со отпорност на абење и природно дрво со голема издржливост.

   - Дизајнот на главата овозможува светлината неверојатно да се шири кога светилката е вклучена.

   - Има лежиште за три светилки од 60W кои не се вклучени во пакетот.

   - Достапен во црна- натур боја.

   Димензии на производот:

   Должина: 50 см

   Длабочина: 20 см

   Висина: 63 см

   Димензии на секоја глава : D17x15 cm

   Висина: 18 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации:

   - Висококвалитетна метална рамка со отпорност на абење и природно дрво со голема издржливост.

   - Дизајнот на главата овозможува светлината неверојатно да се шири кога светилката е вклучена.

   - Има лежиште за три светилки од 60W кои не се вклучени во пакетот.

   - Достапен во црна- натур боја.

   Димензии на производот:

   Должина: 50 см

   Длабочина: 20 см

   Висина: 63 см

   Димензии на секоја глава : D17x15 cm

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   147-000065
   198 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Фиона

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Фиона

   2.490 ден.
   3.290 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ