• Ново
  Лустер Фиона, орев- беж
  Лустер Фиона, орев- беж
  Лустер Фиона, орев- беж
  Лустер Фиона, орев- беж
  Лустер Фиона, орев- беж

  Лустер Фиона, орев- беж

  Напиши рецензија (0)
  2.490 ден.
  3.290 ден.
  Заштеди 800 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Спецификации:

  - Висококвалитетна метална рамка со отпорност на абење и природно дрво со голема издржливост.

  - Дизајнот на главата овозможува светлината неверојатно да се шири кога светилката е вклучена.

  - Има лежиште за три светилки од 60W кои не се вклучени во пакетот.

  - Достапен во орев-беж боја.

  Димензии на производот:

  Должина: 50 см

  Длабочина: 20 см

  Висина: 63 см

  Димензии на секоја глава : D17x15 cm

  Висина: 18 см

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации:

  - Висококвалитетна метална рамка со отпорност на абење и природно дрво со голема издржливост.

  - Дизајнот на главата овозможува светлината неверојатно да се шири кога светилката е вклучена.

  - Има лежиште за три светилки од 60W кои не се вклучени во пакетот.

  - Достапен во орев-беж боја.

  Димензии на производот:

  Должина: 50 см

  Длабочина: 20 см

  Висина: 63 см

  Димензии на секоја глава : D17x15 cm

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  147-000065
  200 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Лустер Фиона, орев- беж

  16 други производи во иста категорија:

  Лустер Фиона, орев- беж

  2.490 ден.
  3.290 ден.
  Заштеди 800 ден.
  со ДДВ