Лустер Лусија
   Лустер Лусија
   Лустер Лусија
   Лустер Лусија

   Лустер Лусија

   Напиши рецензија (0)
   2.790 ден.
   3.700 ден.
   Заштеди 910 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Рамка: Метал - дрво- јаже

   Големина: 24x24x102

   Јаже од јута од 18 мм

   Прилагодлива висина

   Тип: E 27 Max 60 W

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Рамка: Метал - дрво- јаже

   Големина: 24x24x102

   Јаже од јута од 18 мм

   Прилагодлива висина

   Тип: E 27 Max 60 W

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   099-000013
   200 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Лусија

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Лусија

   2.790 ден.
   3.700 ден.
   Заштеди 910 ден.
   со ДДВ