Лустер Франциско
   Лустер Франциско
   Лустер Франциско
   Лустер Франциско
   Лустер Франциско

   Лустер Франциско

   Напиши рецензија (0)
   3.200 ден.
   4.350 ден.
   Заштеди 1.150 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Спецификации:

   Висококвалитетна метална рамка со отпорност на абење и природно дрво со голема издржливост.

   Околу дрвото има јаже кое дава бохо стил на светилката.

   Достапен во орев боја - црна

   Има три глави за светилки E27 кои не се вклучени во пакувањето.

   Димензии на производот:

   Должина: 50 см

   Ширина: 15 см

   Висина: 65 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации:

   Висококвалитетна метална рамка со отпорност на абење и природно дрво со голема издржливост.

   Околу дрвото има јаже кое дава бохо стил на светилката.

   Достапен во орев боја - црна

   Има три глави за светилки E27 кои не се вклучени во пакувањето.

   Димензии на производот:

   Должина: 50 см

   Ширина: 15 см

   Висина: 65 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   099-000019
   200 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Франциско

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Франциско

   3.200 ден.
   4.350 ден.
   Заштеди 1.150 ден.
   со ДДВ