Лустер Севиља
   Лустер Севиља
   Лустер Севиља
   Лустер Севиља
   Лустер Севиља

   Лустер Севиља

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   5.250 ден.
   Заштеди 1.260 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   За оние од вас кои бараат модерен лустер кој импресионира и ги надминува вообичаените класични стандарди, овој модел е идеален за вашиот простор.

   Спецификации:

   Висококвалитетна метална светилка.

   Достапен во златна боја.

   Има шест глави за шест светилки 6xΕ27 max 40W кои не се вклучени во пакетот

   Димензии на производот:

   Должина: 61 см

   Длабочина: 61 см

   Висина: 25 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации:

   Висококвалитетна метална светилка.

   Достапен во златна боја.

   Има шест глави за шест светилки 6xΕ27 max 40W кои не се вклучени во пакетот

   Димензии на производот:

   Должина: 61 см

   Длабочина: 61 см

   Висина: 25 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   147-000071
   200 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Севиља

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Севиља

   3.990 ден.
   5.250 ден.
   Заштеди 1.260 ден.
   со ДДВ