Лустер Милано
   Лустер Милано
   Лустер Милано
   Лустер Милано

   Лустер Милано

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   5.250 ден.
   Заштеди 1.260 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Модерен метален лустер, идеален за модерни деловни и домашни простории. Направена со одличен квалитет, во црна боја и со одличен дизајн кој се издвојува.

   Спецификации:

   - Боја: Црна

   - Материјал: Метал

   - Тип на светилка: E27 - 100 W

   - Сијалиците не се вклучени

   Димензии на производот: 70x40x80cm

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модерен метален лустер, идеален за модерни деловни и домашни простории. Направена со одличен квалитет, во црна боја и со одличен дизајн кој се издвојува.

   Спецификации:

   - Боја: Црна

   - Материјал: Метал

   - Тип на светилка: E27 - 100 W

   - Сијалиците не се вклучени

   Димензии на производот: 70x40x80cm

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   099-000075
   200 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Милано

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Милано

   3.990 ден.
   5.250 ден.
   Заштеди 1.260 ден.
   со ДДВ