• Ново
  Лустер Казабланка
  Лустер Казабланка
  Лустер Казабланка
  Лустер Казабланка
  Лустер Казабланка

  Лустер Казабланка

  Напиши рецензија (0)
  3.990 ден.
  5.250 ден.
  Заштеди 1.260 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Модерен метален лустер, идеален за модерни деловни и домашни простории. Направена со одличен квалитет, во црна боја и со одличен дизајн кој се издвојува.

  Спецификации:

  -Боја: златна

  - Материјал: Метал

  - Тип светилка: E27 - 100 W

  - Сијалиците не се вклучени

  Димензии на производот: 90x90x55cm

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Модерен метален лустер, идеален за модерни деловни и домашни простории. Направена со одличен квалитет, во црна боја и со одличен дизајн кој се издвојува.

  Спецификации:

  -Боја: златна

  - Материјал: Метал

  - Тип светилка: E27 - 100 W

  - Сијалиците не се вклучени

  Димензии на производот: 90x90x55cm

  Време на испорака: 10-14 дена

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  147-000092
  200 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Лустер Казабланка

  16 други производи во иста категорија:

  Лустер Казабланка

  3.990 ден.
  5.250 ден.
  Заштеди 1.260 ден.
  со ДДВ