Лустер Костарика, црн
   Лустер Костарика, црн
   Лустер Костарика, црн
   Лустер Костарика, црн
   Лустер Костарика, црн

   Лустер Костарика, црн

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   6.600 ден.
   Заштеди 1.610 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Модерен метален лустер, идеална за модерни деловни и домашни простории. Направена со одличен квалитет, во црна боја и со одличен дизајн кој се издвојува.

   Спецификации:

   - Боја: Црна

   - Материјал: Метал

   - Тип на светилка: E27 - 100 W

   - Сијалиците не се вклучени

   Димензии на производот: 90x90x55cm

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модерен метален лустер, идеална за модерни деловни и домашни простории. Направена со одличен квалитет, во црна боја и со одличен дизајн кој се издвојува.

   Спецификации:

   - Боја: Црна

   - Материјал: Метал

   - Тип на светилка: E27 - 100 W

   - Сијалиците не се вклучени

   Димензии на производот: 90x90x55cm

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   147-000095
   200 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Костарика, црн

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Костарика, црн

   4.990 ден.
   6.600 ден.
   Заштеди 1.610 ден.
   со ДДВ