Лустер Верона
   Лустер Верона
   Лустер Верона
   Лустер Верона
   Лустер Верона

   Лустер Верона

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   6.600 ден.
   Заштеди 1.610 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Спецификации:

   Метална основа

   Големина: 75 x 75 cm

   Висина: 50 см

   Тип: 6 x E 27 Max 100 W

   Димензии на производот: 90x90x55cm

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации:

   Метална основа

   Големина: 75 x 75 cm

   Висина: 50 см

   Тип: 6 x E 27 Max 100 W

   Димензии на производот: 90x90x55cm

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   071-000910
   200 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер Верона

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер Верона

   4.990 ден.
   6.600 ден.
   Заштеди 1.610 ден.
   со ДДВ