Лустер - Vintage White Copper
   Лустер - Vintage White Copper
   Лустер - Vintage White Copper
   Лустер - Vintage White Copper
   Лустер - Vintage White Copper

   Лустер - Vintage White Copper

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   100% METAL

   Height: 70 cm

   Diameter: 18 cm

   Oven Dried Paint 

   Tumbled Coating

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   100% METAL

   Height: 70 cm

   Diameter: 18 cm

   Oven Dried Paint 

   Tumbled Coating

   Socket Type: E 27 Max 60 W

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8682870698789
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лустер - Vintage White Copper

   16 други производи во иста категорија:

   Лустер - Vintage White Copper

   1.990 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ