• Ново
  Лустер - Vintage Black White - 6321
  Лустер - Vintage Black White - 6321
  Лустер - Vintage Black White - 6321
  Лустер - Vintage Black White - 6321
  Лустер - Vintage Black White - 6321
  Лустер - Vintage Black White - 6321
  Лустер - Vintage Black White - 6321

  Лустер - Vintage Black White - 6321

  Напиши рецензија (0)
  8.500 ден.
  9.990 ден.
  Заштеди 1.490 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  IRON BODY

  Glass Cap

  Size: 100 x 58 cm

  Height: 48 cm

  Cap's Diameter: 15 cm

  Cap's Height: 15 cm

  Socket Type: 6 x E 27 Max 40 W

  Base Plate Diameter: 10 cm 

  Base Plate Height: 3 cm

  Includes Setup Instructions and Connecting Apparatus

  IP Code: IP20

  Bulb is not Included

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  IRON BODY

  Glass Cap

  Size: 100 x 58 cm

  Height: 48 cm

  Cap's Diameter: 15 cm

  Cap's Height: 15 cm

  Socket Type: 6 x E 27 Max 40 W

  Base Plate Diameter: 10 cm 

  Base Plate Height: 3 cm

  Includes Setup Instructions and Connecting Apparatus

  IP Code: IP20

  Bulb is not Included

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Време на испорака: 10-15 дена

  8681875501391
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Лустер - Vintage Black White - 6321

  16 други производи во иста категорија:

  Лустер - Vintage Black White - 6321

  8.500 ден.
  9.990 ден.
  Заштеди 1.490 ден.
  со ДДВ