Мотор на акумулатор - CH 8820 Pink
   Мотор на акумулатор - CH 8820 Pink
   Мотор на акумулатор - CH 8820 Pink
   Мотор на акумулатор - CH 8820 Pink
   Мотор на акумулатор - CH 8820 Pink
   Мотор на акумулатор - CH 8820 Pink
   Мотор на акумулатор - CH 8820 Pink
   Мотор на акумулатор - CH 8820 Pink
   Мотор на акумулатор - CH 8820 Pink

   Мотор на акумулатор - CH 8820 Pink

   Напиши рецензија (0)
   8.490 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Забава за вас и вашето дете. Mотор на акумулатор со модерен дизајн, кој децата го обожаваат. 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Започнете го патувањето во новиот Мотор - CH 8820 Pink 

   • Многу удобно седиште.

   • Впечатлив модерен дизајн.

   • Музика со можност за прилагодување на звукот и радио.

   • LED светла.

   • 1 мотор на задното тркало.

   • Помошни силиконски тркала.

   • EVA гуми ( меки).

   • Педала за лесна употреба.

   • Максимална брзина 3-5 km/h.

   • AUX и USB приклучок.

   • Батерија 12V7,5Ah.

   • Полнач за батерија.

   • Наменето за деца од 3 до 8 години до 33 килограми.

   • Димензии на моторот: 100,x73x31 cm.

   31976

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Мотор на акумулатор - CH 8820 Pink

   15 други производи во иста категорија:

   Мотор на акумулатор - CH 8820 Pink

   8.490 ден.
   9.990 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ