Мотор на акумулатор - М1212 - Црвен
   Мотор на акумулатор - М1212 - Црвен

   Мотор на акумулатор - М1212 - Црвен

   Напиши рецензија (0)
   7.890 ден.
   9.390 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед, децата никогаш нема да ја заборават оваа детска играчка.

   • Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.

   • Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед, музички ефекти, функција напред и назад.

   • Моторот има помошни тркала за да овозможи безбедност на малите моторџии. 

   • Можност за поврзување на aux кабелче и usb.

   • Димензии на производот: 110х76х36 cm.

   • Моторот има светлосни ефекти на тркалата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед, децата никогаш нема да ја заборават оваа детска играчка.

   • Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.

   • Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед, музички ефекти, функција напред и назад.

   • Mоторот има две задни тркала за поголема безбедност.

   • Можност за поврзување на aux кабелче и usb.

   • Мотор кој се препорачува за дечиња над 3 години до 30 kg.

   33136
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Мотор на акумулатор - М1212 - Црвен

   15 други производи во иста категорија:

   Мотор на акумулатор - М1212 - Црвен

   7.890 ден.
   9.390 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ