Автомобил на акумулатор - BMW X6M
   Автомобил на акумулатор - BMW X6M
   Автомобил на акумулатор - BMW X6M
   Автомобил на акумулатор - BMW X6M
   Автомобил на акумулатор - BMW X6M
   Автомобил на акумулатор - BMW X6M
   Автомобил на акумулатор - BMW X6M
   Автомобил на акумулатор - BMW X6M

   Автомобил на акумулатор - BMW X6M

   Напиши рецензија (0)
   22.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Забава за вас и вашето дете. Автомобил на акумулатор кој можете вие да го контролирате преку далечинскиот управувач или да го препуштите управувањето на детето од својот волан. Автомобилот има и приклучоци за музика и мемориски картички, преку кои истовремено ќе можете да ја слушате и заедничката омилена музика.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Забава за вас и вашето дете. Автомобил на акумулатор кој можете вие да го контролирате преку далечинскиот управувач или да го препуштите управувањето на детето од својот волан. Автомобилот има и приклучоци за музика и мемориски картички, преку кои истовремено ќе можете да ја слушате и заедничката омилена музика.

   • Започнете го патувањето во новиот " BMW X6M ".

   • Практичното седиште обложено со еко кожа кое обезбедува максимална удобност.

   • Впечатлив и исклучително модерен дизајн.

   • Светлечки предни фарови и блескави задни светла.

   • Звук на палење на автомобилот и различни музички мелодии.

   • Високо ниво на удобност и безбедност.

   • USB и Mp3 приклучок.

   • 2 мотора на задните тркала.

   • EVA гуми ( меки).

   • Автомобилот има електрична сопирачка .

   • Безбедносен појас со 5 точки на поврзување.

   • Педала за лесна употреба.

   • Копче за стартување.

   • Батерија 12v.7AH.

   • Полнач за батерија.

   • Далечински управувач.

   • Наменето за деца од 3 до 8 години до 30 килограми.

   • Димензии на автомобилот : 116x74x60 cm.

   33346
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Автомобил на акумулатор - BMW X6M

   15 други производи во иста категорија:

   Автомобил на акумулатор - BMW X6M

   22.990 ден.
   со ДДВ