Мотор на акумулатор - син
   Мотор на акумулатор - син
   Мотор на акумулатор - син

   Мотор на акумулатор - син

   Напиши рецензија (0)
   7.890 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   • Мотор со неверојатни карактеристики и елегантен изглед, децата никогаш нема да ја заборават оваа детска играчка.

   • Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.

   • Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед, музички ефекти, функција напред и назад.

   • Моторот има помошни тркала за да овозможи безбедност на малите моторџии. 

   • Можност за поврзување на aux кабелче и usb.

   • Димензии на производот: 110х76х36 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   31091-blue

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Мотор на акумулатор - син

   15 други производи во иста категорија:

   Мотор на акумулатор - син

   7.890 ден.
   со ДДВ