Топ 10 парчиња мебел за пролетно освежување на вашиот ентериер

Топ 10 парчиња мебел за пролетно освежување на вашиот ентериер

Сакате да внесете доза елеганција или да го освежите ентериерот во вашиот дом или канцеларија? Погледнете ја нашата листа со најпродаваните и највпечатливите 10 парчиња мебел достапни по најдобри цени во Kajgana Shop.

1.    Биро Херпин
Биро со едноставен скандинавски дизајн, кое ќе внесе ретро чувство во вашиот ентериер. Комбинацијата на 25-милиметарската оплеменета иверица и квалитетните метални ногарки, овозможуваат стабилност и издржливост, кое ќе ви овозможи без грижи да го користите за извршување на вашите работни обврски или пак да го користите како трпезариска маса. Ногарките се метални и електростатски офарбани, што ги прави отпорни од корозија или промена на бојата.

Димензии
Работна површина: 138,2x76 cm 
Висина: 78 cm
Дебелина на иверка: 25 mm
Боја на иверка: Бела
Ногарки: Црни, метални (електростатски обоени)

Цена: 6.990 ден.
НАРАЧАЈ ТУКА

2. Полица АМЕЛИ 131
Полицата е произведена со употреба на 18 mm иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Димензии: 56x20x169 cm
Растојание помеѓу полиците: 31 cm
Боја на иверка: Бела

Цена: 2.990 ден.
НАРАЧАЈ ТУКА

3. Плакар со полици Монтереј
Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков. Одличен за складирање на вашите предмети или изложување на декоративни предмети.

Димензии: 120x80x35 cm со ногарки | 100х80х35 cm без ногарки.
Боја на иверка: Атлантик + антрацит
Вратничка која се отвора.
Метални ногарки, црни.

Цена: 6.990 ден
НАРАЧАЈ ТУКА

4. Клуб маса Тидас
Впечатлива клуб маса со италијански дизајн, изработена од висококвалитетна оплеменета иверка и оков, која се вклопува во секој ентериер. Ногарките се метални и електростатски офарбани, што ги прави отпорни од корозија или промена на бојата.

Должина: 90 cm
Висина: 40 cm
Ширина: 50 cm
Дебелина на иверка: 16 mm

Цена: 3.490 ден. (склопи сам) или 4.480 ден. (склопена).
НАРАЧАЈ ТУКА

5. Полица со метална конструкција КАИРО 42
Една од најбараните полици во Kajgana Shop, која со својот модерен изглед и димензии одлично се вклопува во секој простор. Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили. Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 mm иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Должина: 90 cm
Висина: 40 cm
Ширина: 50 cm
Дебелина на иверка: 16 mm

Цена: 3.790 ден. 
НАРАЧАЈ ТУКА

6. ТВ комода Андора + Клуб маса Тидас
Сет составен од две парчиња мебел: ТВ комода Андора и Клуб маса Тидас, достапен по одлична промотивна цена!

Информации за ТВ комода Андора
Должина: 135 cm
Висина: 50 cm (со ногарки)
Ширина: 30 cm
Дебелина на иверка: 16 mm
Ногарки: PVC

Информации за Клуб маса Тидас
Должина: 90 cm
Висина: 40 cm
Ширина: 50 cm
Дебелина на иверка: 16 mm

Цена: 6.480 ден. 
НАРАЧАЈ ТУКА

7. Повеќенаменски плакар МЕРЛИН
Благодарение на модерниот дизајн, овој плакар можете да го поставите во кујна, детска соба, вашата бања и други простории од домот. Плакарот е изработен од 18 mm иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Корпите и шините се изработени од оригинална PP пластика, без употреба на отпадна или рециклирана пластика, со цел заштита на храната која би била складирана во нив.

Димензии: 78,5x77x30 cm
Корпи и шини: PP пластика, длабочина 10 cm

Цена: 3.790 ден. 
НАРАЧАЈ ТУКА

8. Плакар Минто (боја по избор)
Плакар /полица со модерен дизајн, изработен од квалитетна оплеменета иверка и оков. Освен основната бела боја, оже да се изработи во повеќе различни бои, меѓу кои црна, атлантик, мона, сонома или розева и сина – со што без проблем може да го вклопите во најразлични простории, како дневна или детска соба.

Димензии: 
Должина: 35 cm
Висина: 170 cm
Ширина: 50 cm

Цена: 4.990 ден. 
НАРАЧАЈ ТУКА

9. Плакар Норвик (боја по избор)
Исто како Минто и Норвик може да биде изработен во повеќе различни бои. Изработен е од квалитетна оплеменета иверка и оков.

Димензии: 
Должина: 30 cm
Висина: 170 cm
Ширина: 45 cm

Цена: 4.490 ден. 
НАРАЧАЈ ТУКА

10. Повеќенаменски плакар РОМАН
Плакар со повеќе намени кој може да го користите во вашата бања, кујна, дневна или пак во ходникот како чевларник. Внатрешниот распоред на полиците овозможува комотно складирање на сите предмети. Плакарот е изработен од 1-ва класа 18 mm иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите. Рабовите на иверицата се кантирани со ПВЦ трака од 1-ва класа, отпорна на деформации.

Сите коментари

Напиши коментар

Производот е додаен за споредба.