• Распродажба!
  • -2 530 ден
  • Ново

Напомена:
- Доколку производот не е на залиха, се изработува во рок од 10 работни дена.
- Перничето на фотографиите служи за илустрација и не доаѓа заедно со производот.
- Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

samara
30 производи

Нема рецензии во овој момент.

Производот е додаен за споредба.