KROSS TRANS 1.0 – R21 – RUBY / BLACK GLOSSY
   KROSS TRANS 1.0 – R21 – RUBY / BLACK GLOSSY

   KROSS TRANS 1.0 – R21 – RUBY / BLACK GLOSSY

   Напиши рецензија (0)
   22.600 ден.
   29.380 ден.
   Заштеди 6.780 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензија на тркало: 28"

   Димензија на рам: 17"

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Kross
   KRTR1Z28X17W003993
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   KROSS TRANS 1.0 – R21 – RUBY / BLACK GLOSSY

   16 други производи во иста категорија:

   KROSS TRANS 1.0 – R21 – RUBY / BLACK GLOSSY

   22.600 ден.
   29.380 ден.
   Заштеди 6.780 ден.
   со ДДВ