VISITOR- ZERDELIJA – 26″ – 6 брзини – 1260150
   VISITOR- ZERDELIJA – 26″ – 6 брзини – 1260150

   VISITOR- ZERDELIJA – 26″ – 6 брзини – 1260150

   Напиши рецензија (0)
   16.400 ден.
   19.500 ден.
   Заштеди 3.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензија на тркало: 26”

   Димензија на рам: 17"

   Модел: со брзини

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Venera Bike
   S1260150
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VISITOR- ZERDELIJA – 26″ – 6 брзини – 1260150

   16 други производи во иста категорија:

   VISITOR- ZERDELIJA – 26″ – 6 брзини – 1260150

   16.400 ден.
   19.500 ден.
   Заштеди 3.100 ден.
   со ДДВ