VISITOR LEAVES – 28″ – 6 брзини
   VISITOR LEAVES – 28″ – 6 брзини

   VISITOR LEAVES – 28″ – 6 брзини

   Напиши рецензија (0)
   14.900 ден.
   20.000 ден.
   Заштеди 5.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензија на тркало: 28”

   Димензија на рам: 17"

   Модел: со брзини

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Venera Bike
   S1280087
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VISITOR LEAVES – 28″ – 6 брзини

   16 други производи во иста категорија:

   VISITOR LEAVES – 28″ – 6 брзини

   14.900 ден.
   20.000 ден.
   Заштеди 5.100 ден.
   со ДДВ