KROSS TRANS 4.0 LADY – R20 – BLACK
   KROSS TRANS 4.0 LADY – R20 – BLACK
   KROSS TRANS 4.0 LADY – R20 – BLACK
   KROSS TRANS 4.0 LADY – R20 – BLACK
   KROSS TRANS 4.0 LADY – R20 – BLACK
   KROSS TRANS 4.0 LADY – R20 – BLACK

   KROSS TRANS 4.0 LADY – R20 – BLACK

   Напиши рецензија (0)
   27.700 ден.
   37.000 ден.
   Заштеди 9.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензија на тркало: 28"

   Димензија на рам: 17" и 19"

   Големина :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Kross
   KRTR4Z28X17W140003
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   KROSS TRANS 4.0 LADY – R20 – BLACK

   16 други производи во иста категорија:

   KROSS TRANS 4.0 LADY – R20 – BLACK

   27.700 ден.
   37.000 ден.
   Заштеди 9.300 ден.
   со ДДВ