LE GRAND LILLE 3.0 – R19 – WHITE BLUE GLOSSY
   LE GRAND LILLE 3.0 – R19 – WHITE BLUE GLOSSY

   LE GRAND LILLE 3.0 – R19 – WHITE BLUE GLOSSY

   Напиши рецензија (0)
   19.900 ден.
   26.800 ден.
   Заштеди 6.900 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензија на тркало: 26”

   Димензија на рам: 15"

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации:

   Големина на тркало : 26

   Брзини: 3 Shimano Nexus 

   Рамка: Алуминиум

   Вилушка: Железо

   Предна главина: Железо 32H

   Задна главина: Shimano Nexus SG-3R40

   Предни кочници: V-brake

   Задни кочници: Shimano Nexus SG-3R40

   Рачки: VLG 105

   Гуми: 26″ × 1,95″

   Светла:  Преднo и задно рефлектори

   LE GRAND
   LGLIZ326X15W040003
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   LE GRAND LILLE 3.0 – R19 – WHITE BLUE GLOSSY

   16 други производи во иста категорија:

   LE GRAND LILLE 3.0 – R19 – WHITE BLUE GLOSSY

   19.900 ден.
   26.800 ден.
   Заштеди 6.900 ден.
   со ДДВ