VENSSINI-DIAMANTE – 28″
   VENSSINI-DIAMANTE – 28″

   VENSSINI-DIAMANTE – 28″

   Напиши рецензија (0)
   13.900 ден.
   17.000 ден.
   Заштеди 3.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензија на тркало: 28”

   Димензија на рам: 19"

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Venera Bike
   S1281025
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VENSSINI-DIAMANTE – 28″

   16 други производи во иста категорија:

   VENSSINI-DIAMANTE – 28″

   13.900 ден.
   17.000 ден.
   Заштеди 3.100 ден.
   со ДДВ