Велосипед MAX LADY 7.0 28
   Велосипед MAX LADY 7.0 28
   Велосипед MAX LADY 7.0 28
   Велосипед MAX LADY 7.0 28
   Велосипед MAX LADY 7.0 28
   Велосипед MAX LADY 7.0 28
   Велосипед MAX LADY 7.0 28

   Велосипед MAX LADY 7.0 28

   Напиши рецензија (0)
   11.999 ден.
   13.299 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рам 17″

   Висококвалитетни гуми Wanda 28″(Black) 700X32C

   Алуминиумски рачки за кочници

   Vader Comfort седиште со М6 Qick Release

   Дупли алуминиумски бандажи

   V-brake алуминиумски кочници

   Средна осовина со затворен касетен систем

   Шифтери на преден менувач-Shimano Rear 6 Speed

   Шифтери на заден менувач-Shimano Rear 6 Speed

   Алуминиумски педали со лагери

   Метални браници/Браник на ланец

   Предна корпа/Заден багажник

   Предно светло/Задно светло

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Метален рам 17

   Висококвалитетни гуми Wanda 28 (Black) 700X32C

   Алуминиумски рачки за кочници

   Vader Comfort седиште со М6 Qick Release

   Дупли алуминиумски бандажи

   V-brake алуминиумски кочници

   Средна осовина со затворен касетен систем

   Шифтери на преден менувач-Shimano Rear 6 Speed

   Шифтери на заден менувач-Shimano Rear 6 Speed

   Алуминиумски педали со лагери

   Метални браници

   Предна корпа

   Заден багажник

   Предно светло

   Задно светло

   Браник на ланец

   1 година гаранција 

   25900
   37 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед MAX LADY 7.0 28

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед MAX LADY 7.0 28

   11.999 ден.
   13.299 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ