Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE
   Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE
   Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE
   Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE
   Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE
   Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE

   Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE

   Напиши рецензија (0)
   11.999 ден.
   13.299 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рам 18″/Висококвалитетни гуми

   Compass 28″ 700x32C/Алуминиумски рачки

   за кочници/Vader Comfort седиште со М6

   Qick Release/Дупли алуминиумски

   бандажи/V-brake алуминиумски кочници/

   Средна осовина со затворен касетен систем/

   Шифтери на заден менувач Shimano Rear 6

   Speed/Алуминиумски педали со лагери/

   Метални браници/Предна корпа/Заден

   багажник/Предно светло/Задно светло/

   Браник на ланец/Заден потпирач

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Метален рам 18″/Висококвалитетни гуми

   Compass 28″ 700x32C/Алуминиумски рачки

   за кочници/Vader Comfort седиште со М6

   Qick Release/Дупли алуминиумски

   бандажи/V-brake алуминиумски кочници/

   Средна осовина со затворен касетен систем/

   Шифтери на заден менувач Shimano Rear 6

   Speed/Алуминиумски педали со лагери/

   Метални браници/Предна корпа/Заден

   багажник/Предно светло/Задно светло/

   Браник на ланец/Заден потпирач

   1 година гаранција 

   800830
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед Max CITY CLASSIC 8.0 28’’ WHITE

   11.999 ден.
   13.299 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ