Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE
   Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE
   Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE
   Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE
   Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE
   Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE
   Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE
   Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE
   Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE
   Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE

   Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE

   Напиши рецензија (0)
   12.490 ден.
   13.299 ден.
   Заштеди 809 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Метален рам 18″/Висококвалитетни гуми

   Compass 28″ 700x32C/Алуминиумски рачки

   за кочници/Vader Comfort седиште со М6

   Qick Release/Дупли алуминиумски

   бандажи/V-brake алуминиумски кочници/

   Средна осовина со затворен касетен систем/

   Шифтери на заден менувач Shimano Rear 6

   Speed/Алуминиумски педали со лагери/

   Метални браници/Браник на ланец/

   Заден багажник/Заден потпирач

   Предно светло/Задно светло

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Метален рам 18″/Висококвалитетни гуми

   Compass 28″ 700x32C/Алуминиумски рачки

   за кочници/Vader Comfort седиште со М6

   Qick Release/Дупли алуминиумски

   бандажи/V-brake алуминиумски кочници/

   Средна осовина со затворен касетен систем/

   Шифтери на заден менувач Shimano Rear 6

   Speed/Алуминиумски педали со лагери/

   Метални браници/Браник на ланец/

   Заден багажник/Заден потпирач

   Предно светло/Задно светло

   1 година гаранција 

   800834
   47 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед Max CITY BIKE 8.0 28’’ BLUE

   12.490 ден.
   13.299 ден.
   Заштеди 809 ден.
   со ДДВ