• -5 300 ден

Големина на тркала: 28″

Тенкометален рам 18″

Гуми (city) 700x32C

Алуминиум/ пластика рачки за кочници

Comfort седиште со М6 Qick Release

Aлуминиумски бандажи

V-brake алуминиумски кочници

Метални браници

Предна корпа

Заден багажник

Предно светло

Задно светло

Браник на ланец

Среден Потпирач

1 година гаранција 

800826

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.