• -2 991 ден

Големина на тркала: 28″

Тенкометален рам 18″

Гуми (city) 700x32C

Aлуминиум/ пластика рачки за кочници

Comfort седиште со М6 Qick Release

Aлуминиумски бандажи

V-brake алуминиумски кочници

Метални браници

Предна корпа

Заден багажник

Предно светло

Задно светло

Браник на ланец

Среден Потпирач

1 година гаранција 

ОПРЕМА ГРАТИС:

ТОРБИЧКА ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН MAX CB-02

Водоотпорна високо квалитетна

торбичка за мобилен телефон

Димензија: 21X9X10.5cm

Можност за телефони до 6.0 инчи големина

Тежина : 150 грама

Водоотпорни материјали

Quick release Velcro дизајн 1200

800829
29 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.