Велосипед CORRADO SHIMANO 26” BLUE GREEN
   Велосипед CORRADO SHIMANO 26” BLUE GREEN

   Велосипед CORRADO SHIMANO 26” BLUE GREEN

   Напиши рецензија (0)
   16.490 ден.
   со ДДВ
   Распродадено
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Големина на тркала: 26″

   Алуминиумски рам: 19″

   Висококвалитетни гуми Kenda 27.5″

   Менувач преден и заден Shimano

   21 speed Rapid Fire Tourney Index EF500 + Shimano

   Алуминиумски рачки за кочници

   Vader Sport-S седиште со М6 Qick Release

   Дупли алуминиумски бандажи

   Предна и задна диск кочница

   Средна осовина со затворен касетен систем

   Метални педали со лагери

   1 година гаранција

   800994

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед CORRADO SHIMANO 26” BLUE GREEN

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед CORRADO SHIMANO 26” BLUE GREEN

   16.490 ден.
   со ДДВ