Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM
   Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM
   Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM
   Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM
   Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM
   Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM
   Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM
   Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM
   Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM

   Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM

   Напиши рецензија (0)
   11.999 ден.
   12.990 ден.
   Заштеди 991 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Големина на тркала 28″/Тенкометален рам

   18″/Висококвалитетни гуми Compass

   700X32C/Алуминиум-пластика рачки за

   кочници/Comfort седиште со М6 Qick

   Release/Aлуминиумски бандажи/V-brake

   алуминиумски кочници/Метални браници/

   Предна корпа/Заден багажник/Предно-

   Задно светло/Браник на ланец/Среден

   Потпирач

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Големина на тркала 28″/Тенкометален рам

   18″/Висококвалитетни гуми Compass

   700X32C/Алуминиум-пластика рачки за

   кочници/Comfort седиште со М6 Qick

   Release/Aлуминиумски бандажи/V-brake

   алуминиумски кочници/Метални браници/

   Предна корпа/Заден багажник/Предно-

   Задно светло/Браник на ланец/Среден

   Потпирач

   1 година гаранција

   800825
   149 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM

   11.999 ден.
   12.990 ден.
   Заштеди 991 ден.
   со ДДВ