Велосипед VENSSINI PARMA PAM244" розев
   Велосипед VENSSINI PARMA PAM244" розев

   Велосипед VENSSINI PARMA PAM244" розев

   Напиши рецензија (0)
   10.999 ден.
   11.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште за pam2412

   Рачки на волан мега црно виолетови краци

   Криви на волан 26" 600x22.2x25.4 црн

   Сет в пвц без рачки кочници

   Педали пвц класик со лагер

   Среден погон mtb црн 22/32/42t

   Средна осовина mtb на штраф 5s

   Ланец mtb maya z33 p6001

   Обрач 24" сив 36 дупки v1.24sv.

   Предна глава mtb челик црна shun f.

   Задна глава mtb 36r челик црна shunfe.

   sp.24x1.95 (54-507) h-826 d.j

   Индекс на фаза црн 14t-28t shun feng

   Мену. сред. down pull sipo 42t

   Заден менувач кинески на кука

   Рачен менувач a revo shift power sft-30

   Гаранција:  1 година

   ОПРЕМА ГРАТИС:

    

   1. Sвонче мало на тик

   2. Држач за шише ALUMINIUM

   1241034
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VENSSINI PARMA PAM244" розев

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VENSSINI PARMA PAM244" розев

   10.999 ден.
   11.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ