Велосипед EXPLORER ELITE LADY LAD265S 26"/18"
   Велосипед EXPLORER ELITE LADY LAD265S 26"/18"

   Велосипед EXPLORER ELITE LADY LAD265S 26"/18"

   Напиши рецензија (0)
   14.490 ден.
   15.999 ден.
   Заштеди 1.509 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Кафено седиште ELI со риги

   Рачки кафено црни FASHION

   Корпа ситно плетена црна 26X3/8"

   Волан CITY 620X22.2X25.4

   Сет V-ALU без рани кочници

   Предна лед лампа

   Педали поштарски FEIMIN COMFORT

   Среден погон 44Т SPORT коцка хром

   Средна осовина МТВ на штраф 5S

   Ланец MTB MAYA Z50 P7003

   Обрач V1 26/3/8" сив 36RUPA V1.263

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава MTB 36R

   SP.26X1 3/8 (37-590) црна PNEUMAT.

   Браник  EUROFENDER PVC црн ECO

   Фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG

   Менувач заден кука индекс  6/7 POWER RD18

   Рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30

   Заден трепкачмонтажа на пактрегер

   Гаранција:  1 година

   1261032
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед EXPLORER ELITE LADY LAD265S 26"/18"

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед EXPLORER ELITE LADY LAD265S 26"/18"

   14.490 ден.
   15.999 ден.
   Заштеди 1.509 ден.
   со ДДВ