Велосипед VENC267 26"/17" VENSSINI VENECIJA виолетов
   Велосипед VENC267 26"/17" VENSSINI VENECIJA виолетов
   Велосипед VENC267 26"/17" VENSSINI VENECIJA виолетов

   Велосипед VENC267 26"/17" VENSSINI VENECIJA виолетов

   Напиши рецензија (0)
   10.999 ден.
   11.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште CITY COMFORT со федери

   Рачки кафено црни FASHION

   Корпа PVC плетена кафена

   Волан 26"-28" 620MM 22.2X25.4 црн

   Сет V PVC без рачни кочници

   Педали PVC класик 

   Среден погон обичен 36T коцка црн

   Средна осовина MTB на штраф 5S

   Ланец обичен 1/2X1/8" MAYA

   Обрач V1 26" сив 36 дупки V1.26SV.

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава контра 36R кина

   SP.26X1.75 (47-559)CRNA PNEUMAT.

   Браник за Венсини со држачи 26"

   Светло предно+заден трепкач CAT SIBESAIL

   Гаранција:  1 година

   1261111
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VENC267 26"/17" VENSSINI VENECIJA виолетов

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VENC267 26"/17" VENSSINI VENECIJA виолетов

   10.999 ден.
   11.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ