Велосипед VISITOR FAS283S6 28"/17" ARRYTHMIA Lady + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед VISITOR FAS283S6 28"/17" ARRYTHMIA Lady + Опрема ГРАТИС!
   Велосипед VISITOR FAS283S6 28"/17" ARRYTHMIA Lady + Опрема ГРАТИС!

   Велосипед VISITOR FAS283S6 28"/17" ARRYTHMIA Lady + Опрема ГРАТИС!

   Напиши рецензија (0)
   15.999 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Со секој купен велосипед VISITOR FAS283S6 28"/17" ARRYTHMIA Lady  добивате гратис:

   • Ѕвонче
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште MTB ROU DANDELION 

   Рачки кафено црни FASHION

   Корпа ситно плетена црна 26X3/8"

   Волан CITY 620X22.2X25.4

   Сет V-ALU без рани кочници

   Предна лед лампа

   Педали поштарски FEIMIN COMFORT

   Среден погон 44Т SPORT коцка хром

   Средна осовина МТВ на штраф 5S

   Ланец MTB MAYA Z50 P7003

   Обрач V1 26/3/8" сив 36RUPA V1.263

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава MTB 36R

   SP.26X1 3/8 (37-590) црна PNEUMAT.

   Браник  EUROFENDER PVC црн ECO

   Фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG

   Менувач заден кука индекс  6/7 POWER RD18

   Рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30

   Заден трепкач

   Монтажа на пактрегер

   Гаранција:  1 година

   ОПРЕМА ГРАТИС:

    

   1. Sвонче мало на тик

   1280073

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VISITOR FAS283S6 28"/17" ARRYTHMIA Lady + Опрема ГРАТИС!

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VISITOR FAS283S6 28"/17" ARRYTHMIA Lady + Опрема ГРАТИС!

   15.999 ден.
   со ДДВ