Велосипед VISITOR FAM2623S6 26X1/3/8"/17" VISITOR CATALINA Fashion
   Велосипед VISITOR FAM2623S6 26X1/3/8"/17" VISITOR CATALINA Fashion

   Велосипед VISITOR FAM2623S6 26X1/3/8"/17" VISITOR CATALINA Fashion

   Напиши рецензија (0)
   16.999 ден.
   17.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште кафено ROU ZA FAS2820

   Рачки кафено црни HERRMANS ERGO KREM

   Корпа предна ситно BRAON FASHION

   Волан 620MM 22.2X25.4MM црн

   Сет V ALU без рачки кочници

   Предно светло LED

   Педали FEIMIN COMFORT поштарски

   Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170

   Средна осовина MTB на штраф 5S

   Ланец MTB MAYA Z50 P7003

   Обрач  V1 28" сив 36 дупки V1.28SV.

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава MTB 36R 

   SP.700X40C  (47-559)CRNA PNEUMAT.

   Браник EUROFENDER PVC црн SPORTY

   Фаза на индекс црн 14T-28T SHUN FENG

   Заден менувач SHIM.TY21 KUK ARDTY21BGSBL

   Рачен менувач SHIMANO 6 BR.ASLTZ5006RA

   Заден трепкач H-VISION EN STANDARD

   Гаранција:  1 година

   1260219
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VISITOR FAM2623S6 26X1/3/8"/17" VISITOR CATALINA Fashion

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VISITOR FAM2623S6 26X1/3/8"/17" VISITOR CATALINA Fashion

   16.999 ден.
   17.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ