Велосипед VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе
   Велосипед VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе
   Велосипед VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе

   Велосипед VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе

   Напиши рецензија (0)
   12.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седло GEL COMFORT

   Рачки на волан HERRMANS црни KRATON

   Корпа PVC плетена бела

   Волан CITY 620X22.2X25.4

   Гарнитура V PVC без рачки кочници

   Педала PVC KLASIK со лежиште

   Среден погон 40T CR обичен коцка

   Средна осовина MTB на штраф 5S

   Ланец 1/2X1/8" MAYA

   Прстен V1 26/3/8" сив 36 дупки V1.263

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава KONTRA 36R 

   SP.26X1.3/8 (37-590) H-867 D.J

   Блатгобран метален бел VENSINI

   Светло предно+задно TREPT CAT SIBESAIL

   Гаранција:  1 година

   1261100
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VENSSINI 26"/17" DIAM264KK18 26.3/8/17'' розе

   12.490 ден.
   со ДДВ