Велосипед VENSINI DIAMANTE DIAM281KK18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена
   Велосипед VENSINI DIAMANTE DIAM281KK18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена
   Велосипед VENSINI DIAMANTE DIAM281KK18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена

   Велосипед VENSINI DIAMANTE DIAM281KK18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена

   Напиши рецензија (0)
   12.999 ден.
   13.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Седиште GEL COMFORT

   Рачки на волан HERRMANS црни кратон

   Корпа ПВЦ плетена бела

   Волан CITY 620X22.2X25.4

   Сет V PVC без рачки кочници

   Педали PVC KLASIK AKCIJA

   Среден погон обичен 36Т коцка црн

   Средна осовина MTB на штраф 5S

   Ланец 1/2X1/8" MAYA

   Обрач  V1 28" сив 36 дупки V1.28SV.

   Предна глава MTB 36R

   Задна глава контра 36R KINA

   SP.28X1 3X8X1 5/8 (37-622)PNEUMAT.

   Браник метален бел VENSINI

   Предно светло + заден трепкач CAT SIBESAIL

   Гаранција:  1 година

   1281024
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Велосипед VENSINI DIAMANTE DIAM281KK18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена

   16 други производи во иста категорија:

   Велосипед VENSINI DIAMANTE DIAM281KK18 28.3/8''/19'' Lady пастелна зелена

   12.999 ден.
   13.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ