• Ново
  Велосипед EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" + Опрема ГРАТИС!
  Велосипед EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" + Опрема ГРАТИС!
  Велосипед EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" + Опрема ГРАТИС!

  Велосипед EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" + Опрема ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  13.999 ден.
  15.599 ден.
  Заштеди 1.600 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Со секој купен велосипед EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD добивате гратис:

  • Ѕвонче
  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Седиште кафено ЕLI со риги

  Рачки кафено црни FASHION

  Корпа ситноплетена црна 28"

  Волан CITY 620X22.2X25.4

  Сет V-ALU  кочници

  Предна лед лампа

  Педали поштарски FEIMIN COMFORT

  Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170

  Средна осовина МТВ на штраф 5S

  Ланец MTB MAYA Z50 P7003

  Обрач V1 26" црн 36RUPA V1.26СВ

  Предна глава MTB челик црна SHUN F.

  Задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.

  SP.28X1 3X8X1 5/8 (37-622) црна

  Браник  EUROFENDER PVC црн ECO

  Фазен индекс црн 14T-28T 

  Менувач заден кука индекс  6/7 POWER RD18

  Рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30

  Заден трепкач монтажа на пактрегер

  Гаранција:  1 година

  ОПРЕМА ГРАТИС:

   

  1. Sвонче мало на тик

  1281005
  50 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" + Опрема ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" + Опрема ГРАТИС!

  13.999 ден.
  15.599 ден.
  Заштеди 1.600 ден.
  со ДДВ