• Ново
  Велосипед EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
  Велосипед EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
  Велосипед EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
  Велосипед EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER

  Велосипед EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER

  Напиши рецензија (0)
  14.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха
  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Кафено седиште ELI со риги

  Рачки кафено црни FASHION

  Корпа ситно плетена црна 26X3/8"

  Волан CITY 620X22.2X25.4

  Сет V-ALU без рани кочници

  Предна лед лампа

  Педали поштарски FEIMIN COMFORT

  Среден погон 44Т SPORT коцка хром

  Средна осовина МТВ на штраф 5S

  Ланец MTB MAYA Z50 P7003

  Обрач V1 26/3/8" сив 36RUPA V1.263

  Предна глава MTB 36R

  Задна глава MTB 36R

  SP.26X1 3/8 (37-590) црна PNEUMAT.

  Браник  EUROFENDER PVC црн ECO

  Фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG

  Менувач заден кука индекс  6/7 POWER RD18

  Рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30

  Заден трепкачмонтажа на пактрегер

  Гаранција:  1 година

  1261051
  50 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER

  14.999 ден.
  со ДДВ