• Ново
  • Пакет
Велосипед Max CAMARA 8.0 26’’  WHITE + Кацига ГРАТИС!
Велосипед Max CAMARA 8.0 26’’  WHITE + Кацига ГРАТИС!
Велосипед Max CAMARA 8.0 26’’  WHITE + Кацига ГРАТИС!

Велосипед Max CAMARA 8.0 26’’ WHITE + Кацига ГРАТИС!

Напиши рецензија (0)
11.999 ден.
16.240 ден.
Заштеди 4.241 ден.
со ДДВ

Наместо 12.698 ден.

На залиха

+ГРАТИС

Високо Квалитетна заштитна кацига

со USB задно светло

Материјал: PC+EPS

Големина за глава: 58-63cm

со можност за подесување

Тежина: 350 грама

Овој пакет содржи

Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

Метален рам 15

Висококвалитетни гуми Wanda 26×1,95

Полу алуминиумски рачки за кочници со менувач

Vader ComfortLady седиште со М6 Quick Release

Дупли алуминиумски бандажи

V-brake Алуминиумски кочници

Средна осовина со затворен касетен систем

Шифтери на преден менувач-Брзо менување (Rapid Fire)

Шифтери на заден менувач-Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)

Полу метални педали со лагери  Заден Потпирач

1 година гаранција 

800809 + 26028
10 производи

Специфични референци

Ново

Нема рецензии во моментов

Напиши рецензија
Велосипед Max CAMARA 8.0 26’’  WHITE + Кацига ГРАТИС!

16 други производи во иста категорија:

Велосипед Max CAMARA 8.0 26’’ WHITE + Кацига ГРАТИС!

11.999 ден.
16.240 ден.
Заштеди 4.241 ден.
со ДДВ

Наместо 12.698 ден.