• Пакет
  Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM + Кацига ГРАТИС!
  Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM + Кацига ГРАТИС!

  Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM + Кацига ГРАТИС!

  Напиши рецензија (0)
  12.999 ден.
  15.990 ден.
  Заштеди 2.991 ден.
  со ДДВ

  Наместо 13.698 ден.

  На залиха

  +ГРАТИС

  Високо Квалитетна заштитна кацига

  со USB задно светло

  Материјал: PC+EPS

  Големина за глава: 58-63cm

  со можност за подесување

  Тежина: 350 грама

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Големина на тркала: 28″

  Тенкометален рам 18″

  Гуми (city) 700x32C

  Алуминиум/ пластика рачки за кочници

  Comfort седиште со М6 Qick Release

  Aлуминиумски бандажи

  V-brake алуминиумски кочници

  Метални браници

  Предна корпа

  Заден багажник

  Предно светло

  Задно светло

  Браник на ланец

  Среден Потпирач

  1 година гаранција

  800825 + 26028
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM + Кацига ГРАТИС!

  16 други производи во иста категорија:

  Велосипед MAX CRUISER 8.0 28” CREAM + Кацига ГРАТИС!

  12.999 ден.
  15.990 ден.
  Заштеди 2.991 ден.
  со ДДВ

  Наместо 13.698 ден.